XI Konkurs Piosenki Religijnej – „ROZŚPIEWANA JEDYNKA”

W pierwszy dzień  rekolekcji  14.03.2018 r. w naszej  szkole  odbył się XI  Konkurs Piosenki Religijnej, w którym uczestniczyły klasy gimnazjalne  i klasy VII.
Jury miało trudne zadanie, bo uczniowie prześcigali się w różnorodnych pomysłach  i ciekawych  rozwiązaniach   muzycznych. A naszymi gośćmi  w jury byli: pani Maria Jasińska i pan Stanisław Zając.
Na scenie grał zespół muzyczny w składzie: perkusja- Filip Krzyżaniak, gitary- Wojtek KrzyżaniakRafał Wieczorek  oraz  znany już  wszystkim Wojtek  Wasilewski  na keyboardzie. Super chłopaki!
Wystąpił  również zespół wokalny, w którym śpiewały niezastąpione dziewczyny:  Ola Laskowska, Zuzia  Lorczak, Wiktoria  Szalaty  i  Zuzia Śniegowska oraz wspaniali chłopcy z klasy VII : Kacper  Sielecki, Kacper Stefaniak  i  Maciej Suszek. Brawo!
Usłyszeliśmy „Barkę” wykonaną na trąbce przez Michała Puzio, którą również
wszyscy zaśpiewali.  Tegoroczne występy   były  prawdziwą  ucztą  dla naszych uszu.
Koncert prowadziła Weronika LorekPiotr Strzerzyński, a sprzętem nagłaśniającym zajmowali się Kuba Burzyński i Igor Krasicki.
Nagrania wykonała Julka Kwiatkowska, a zdjęcia Ola Śmigowska.

A oto werdykt jury:

I miejsce-   III D