Wszyscy pracownicy i zaproszeni goście spotkali się na uroczystej Wigilii dnia 20 grudnia 2018r. Pan dyrektor Hieronim Rumianowski powitał obecnych składając najlepsze życzenia z okazji świąt Bożego Narodzenia.
Spotkanie rozpoczęło się od koncertu kolęd i piosenek świątecznych w wykonaniu szkolnego zespołu muzycznego. Usłyszeliśmy kolędy w wersji wokalnej, ale również instrumentalnej. Na trąbce grał Michał Puzio, a zespół fletowy to: Julia Cierpisz, Gracjan Gajda, Kinga Kaczmarek, Marika Kurant, Wiktor Posadzy, Wiktor Sielecki, Inga Szymaniak oraz Filip Czerwiński i Magdalena Nawrocka.
Zespół wokalny oprócz wyżej wymienionych uczniów to: Magdalena Kawczyńska, Amelia Marczewska, Zuzanna Morkowska, Anna Przewiedzikowska oraz Zuzanna Lorczak, Anna Lewandowska, Maria Pankowska i Adrianna Strzeżyńska. Koncert prowadzili: Weronika Lorek i Maciej Suszek. Przy sprzęcie nagłaśniającym- Igor Krasicki.