W miniony piątek i sobotę, po raz kolejny Szkolne Koło Wolontariatu wspomogło Ogólnopolską Zbiórkę Żywności TAK, POMAGAM  zorganizowaną przez CARITAS parafii św. Jana Apostoła w Mogilnie. Uczniowie pełnili dwu lub trzygodzinne dyżury w mogileńskich Biedronkach, zbierając do koszy żywność zakupioną i podarowaną przez mieszkańców Mogilna i okolic. Cieszymy się i jesteśmy dumni, że tak liczna grupa młodzieży poświęciła swój wolny czas na tą piękną świąteczną akcję. Dziękujemy też rodzicom, którzy zapewnili dzieciom bezpieczne dotarcie na i z  miejsca zbiórki, a także pomagali przy pakowaniu i transporcie żywności. KLIJENTOM  Biedronki DZIĘKUJEMY za hojność, a PRACOWNIKOM obu sklepów za współpracę.

Lista wolontariuszy:

klasa VII b: Jagoda Grzegorczyk, Aleksandra Redmann, Weronika Zygmunt, Daria Banasiak, Klaudia Dziekańska, Martyna Renk, Michalina Frandzelska, Zuzanna Dymel Filip Kopacz, Kacper Bukowski, Igor Kościelski, Kacper Stefaniak, Patryk Rozmarynowski

klasa II a: Anna Bultrowicz, Julita Malińska z siostrą Anitą (kl.VI), Julia Ratajczak, Zofia Domańska, Wiktoria Pietrowicz, Paulina Mazurkiewicz, Martyna Danielewicz, Alan Śniegowski, Kacper Zieliński

klasa II b: Aleksandra Laskowska, Aleksandra Kwapich, Julia Kwiatkowska, Jędrzej Wolski, Dawid Katulski, Kamil Walczak, Wacław Sumisławski

klasa III b: Weronika Bauza, Żaneta Brzustowska, Natalia Czubachowska