Dnia 9  listopada na mogileńskiej pływalni odbyły się Powiatowe Zawody Pływackie Igrzysk Dzieci oraz Młodzieży Szkolnej. W rywalizacji przystąpiło 5 szkół podstawowych : SP1 Mogilno, Sp2 Mogilno, SP3 Mogilno, SP Wylatowo oraz ZSP w Strzelnie. Szkoła podstawowa Nr 1 może pochwalić się następującymi sukcesami:

Igrzyska dzieci rocznik 2009 i młodsi.

W stylu motylkowy pierwsze miejsce zdobyli Nina Michalska oraz Borys Furtak.

W stylu grzbietowym I m. Igor Łukomski, II m. Nadia Trocholepszy, III m. Tomasz Popielewski.

W stylu klasycznym I m.  Stanisław Rachowski, III m. Maciej Wasilewski.

W stylu dowolnym II m. Oskar Kowalski.

W rywalizacji sztafet 6 x 25m I m. chłopców,  II m. dziewcząt.

Igrzyska młodzieży rocznik 2007 i 2008 na dystansie 50m.

W stylu motylkowym I m. Ewelina Rogala.

W stylu grzbietowym I m. Martyna Kozłowska oraz Wiktor Kwiatkowski, II m. Natan Nowak.

W stylu klasycznym III m. Nikola Czarnecka oraz Adam Szynkowski.

W stylu dowolnym I m. Magdalena Nawrocka, III m. Aleksander Radojewski.

W sztafetach dziewcząt i chłopców  6 x 50m obydwie drużyny wywalczyły podium – I miejsce.

Opiekunami drużyn są: dziewcząt pani Hanna Kowalska i  chłopców pan Maciej Laskowski.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy sukcesów i dziękujemy za zaangażowanie i wolę walki.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.