Jak co roku przed świętami Bożego Narodzenia odbył się w naszej szkole Kiermasz Świąteczny. Rodzice, nauczyciele i uczniowie mogli podziwiać ozdoby choinkowe, kartki świąteczne, anioły oraz inne przedmioty przekazane na kiermasz przez uczniów oraz rodziców klas 1a,1b, 2a i 2b. Podobnie jak w latach poprzednich wszystkie ozdoby rozeszły się jak ciepłe bułeczki. Dzięki hojności kupujących udało się uzbierać prawie 500 zł. Zebrane pieniądze zostaną przekazane na rzecz Fundacji Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym „Kawałek Nieba”. Fundacja pomaga w leczeniu dzieci i dorosłych, rehabilitacji niepełnosprawnych oraz wspiera dzieci cierpiące z powodu niedożywienia, biedy, trudnej sytuacji życiowej.
Jednocześnie z kiermaszem prowadzona była również, organizowana przez Samorząd Uczniowski, zbiórka żywności oraz zabawek na rzecz najbardziej potrzebujących mieszkańców naszego miasta i gminy. Zebrane zabawki przez Caritas przy Parafii Św. Faustyny trafią przed świętami do rąk dzieci, a zebrana żywność została przekazana Caritas przy Parafii Św. Jana.