W sobotę, 4 grudnia  Klub Imprez na Orientację SKARMAT, już po raz czterdziesty, zorganizował Nocne Marsze na Orientację. Tym razem trasy zostały przygotowane w podtoruńskim Przysieku. Jak zwykle wyjazd na nocne zmagania cieszył się w szkole dużą popularnością i na masz pojechał pełen autobus dzieci i młodzieży. Największy sukces odnieśli chłopcy z trzeciej klasy gimnazjalnej, ponieważ udało im się w limicie czasu znaleźć wszystkie zaznaczone na mapie punkty. Popełnili tylko jeden błąd w opisie, za co ukarano ich dziesięcioma punktami. Ostatecznie Kacper Kukurenda, Dominik Bonkowski, Mikołaj WegnerAdam Lewandowski osiągnęli drugi wynik na trasie TT. Dobry , trzeci wynik trasy TP osiągnęły  Olga KapturAleksandra Śmigowska z klasy drugiej. Konkurencja była duża bo na starcie stanęło 167 zawodników w 61 drużynach. W tych trudnych nocnych zawodach uczniami opiekowali się , a także prowadzili szkolenie dla najmłodszych uczestników z klas czwartych, opiekunowie Maria Błotnicka, Beata Ozimek, Danuta Krajewska i po raz pierwszy Ojciec Piotr Krawczyk , który wspierał drużynę skautów. Uczestnicy wyjazdu:

Jędraszak Laura

Szymaniak Inga