09.05.2023 odbyły się finały wojewódzkie turnieju z Podwórka na Stadion o puchar Tymbarku w Świeciu. Uczniowie naszej szkoły w kategorii U10 zakończyli zmagania na etapie ćwierćfinału.
Wcześniej we wspaniałym stylu wychodząc z grupy, wygrali zdecydowanie trzy spotkania, niestety to czwarte kompletnie nie wyszło. Warto zaznaczyć, iż drużyna przeciwna grała w fazie grupowej o jedno spotkanie mniej. Tym samym miała więcej siły i świeżości od naszych zawodników. Na osłodę porażki okazało się, że nasz gracz Alan Markiewicz został królem strzelców całych mistrzostw. Alan w czterech spotkaniach zdobył, aż 22 bramki. Cała drużyna zasługuje na słowa uznania i gratulacje. Poziom rywalizacji w tej edycji był bardzo wysoki. Nasi gracze zaprezentowali się bardzo dobrze, reprezentując szkołę i nasze miasto. Możemy być ogromnie dumni, że do naszej placówki uczęszcza tylu utalentowanych sportowców. Napawa to ogromnym optymizmem na przyszłość w kolejnych edycjach turnieju.
wyniki:
Marcel Pękacz ⚽, 🅰️
Kajetan Walkowski 🅰️
Skład:
Alan Markiewicz©️, Marcel Pękacz, Kajetan Walkowski, Antoni Krotoszyński, Wojciech Grabowski, Maksymilian Kośmicki, Mikołaj Studziński, Nikodem Nowacki, Aleksander Miedziński, Tymon Winiarski
Opiekun: Karol Markiewicz