16 października w Kuśnierzu odbyły się Powiatowe Mistrzostwa w drużynowych biegach przełajowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej. W zawodach rywalizowało kilkanaście szkół z całego powiatu mogileńskiego. Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny złożone z dziewczyn i chłopców w rocznikach 2003-2005.

Po raz kolejny zajęliśmy I miejsce zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców. Zawodniczki naszej szkoły wbiegły na metę bezpośrednio po sobie, dzięki czemu wywalczyły sobie bardzo duża przewagę nad rywalkami i zajęły kolejno miejsca od 3 do 9. Każdy zawodnik miał przyznawane punkty za bieg a ich ilość była odpowiednikom zajętego miejsca. Wygrywała drużyna, której udało się zdobyć najmniejsza liczbę punktów.

Gratulujemy i życzymy powodzenia na piątkowych wojewódzkich zawodach Sztafetowych Biegów Przełajowych!