29 maja uczniowie klas I-III zaprezentowali swe umiejętności w konkursie recytatorskim „Jan Paweł II w poezji”. Do jury zaproszenie przyjęły: p. Wioleta Michalak, p. Arleta Michalak i p. Beata Wenglewicz-Sierańska. Wśród uczniów klas pierwszych III miejsce zajął Aleksander Kamiński z kl.Ia, II Gabriela Mądra z Ic, a I Maja Bulińska z Ic👏.
Spośród drugoklasistów nagrodzona I miejscem została Izabela Błaszczyk z IIb👏. Nie przyznano miejsca II i III.
Najliczniejszą grupę stanowili uczniowie klas trzecich. III miejsce zajęła Wanessa Buława z IIIb, II Maja Malczewska z IIIb, a I –Martyna Justyńska z IIIb👏.
Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy, a laureaci poszczególnych miejsc również nagrody książkowe.
Wszystkim serdecznie gratulujemy odwagi, chęci, zaangażowania😊.
Organizatorkami konkursu były p. Agnieszka Sielecka i p. Lidia Czerwińska