Dnia 11 października 2019 r. w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji „Dnia Nauczyciela”. Dyrektor Hieronim Rumianowski przywitał przybyłych: gości, nauczycieli, pracowników administracji i obsługi oraz uczniów. Złożył wszystkim życzenia. Następnie głos zabrała p. Teresa Kujawa, która na ręce wicedyrektor Grażyny Grześkowiak i dyrektora złożyła  kwiaty  z życzeniami dla wszystkich nauczycieli i pracowników. Później głos zabrała też przedstawicielka Rady Rodziców p. Rogala.

Pan Dyrektor wręczył nagrody nauczycielom i pracownikom administracji i obsługi.

W części artystycznej wystąpili uczniowie kl.2b przygotowanej przez wych. Lidię Czerwińską , uczniowie kl.2a przygotowanej przez  p. Agnieszkę Sielecką i uczniowie kl.5 przygotowani przez p. Ewę Półtoranos.