Dzisiaj, 4 czerwca w naszej szkole uczniowie klas pierwszych, drugich i czwartych brali udział w zajęciach związanych z podnoszeniem świadomości o bezpieczeństwie w ruchu drogowym. Klasy pierwsze miały spotkanie ze starszym sierżantem Marcinem Horożanieckim, klasy drugie wykonały prace plastyczne, a klasa czwarta zdawała test wiedzy i umiejętności związany z egzaminem na kartę rowerową.
Najważniejszym punktem dnia bezpieczeństwa był bardzo emocjonalnie przeżywany przez uczniów klasy czwartej egzamin. W pierwszej kolejności odbył się test pisemny, a następnie przejazd przez tor przeszkód. Wszyscy uczniowie wykazali się wiedzą i umiejętnościami pozwalającymi uzyskać pierwszy dokument uprawniający do poruszania się po drodze.
Najlepszy wynik z obu części egzaminu uzyskali: Kaja Łukomska – wśród dziewcząt i Kuba Wysocki -wśród chłopców.
W konkursie plastycznym wyróżnieni zostali Kornelia Szykowna i Jakub Sikorski z klasy IIa oraz Alicja Mierzejewska i Małgorzata Grządzielska z klasy II b.