12.04.2022 r. na bocznym boisku przy Hali Widowiskowo Sportowej w Mogilnie odbyły się Powiatowe Drużynowe Biegi Przełajowe. Szkołę Podstawową nr 1 w Mogilnie w roczniku 2007 – 2008 reprezentowały: Kinga Kaczmarek, Marika Kurant, Wiktoria Malendowicz, Laura Jędraszak, Nikola Czarnecka i Ewelina Rogala. Dziewczęta zajęły II miejsce. W roczniku 2009-2010 startowały: Zofia Nowak, Marika Kotarska, Nina Michalska, Anna Przewidzikowska, Magdalena Kawczyńska i Zuzanna Murkowska, które zajęły III miejsce. Swój debiut mieli chłopcy klas IV, którzy w składzie: Piotr Rogala, Franciszek Kośmicki, Oliwier Langner, Kacper Justyński, Marcel Jóźwiak i Karol Kotarski w roczniku 2011-2012 zajęli I miejsce, tym samym zakwalifikowali się do etapu wojewódzkiego. Do udziału w zawodach uczniowie zostali przygotowani przez Hannę Kowalską.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych!