🥇Gminny trójbój lekkoatletyczny na złoty medal 🥇
Przy tak pięknej pogodzie, dzisiaj 16 maja 2023r. na stadionie lekkoatletycznym w Mogilnie odbyły się gminne zawody   trójboju lekkoatletycznym dziewcząt i chłopców z rocznika 2012 i młodszych. Zawodnicy w trójboju brali udział w trzech konkurencjach, takich jak: skok w dal, rzut piłeczką palantową oraz bieg na 60m. Każda drużyna składała się z 6 zawodników i 6 zawodniczek, którzy zdobywali punkty w danej konkurencji. Miło nam państwa poinformować, że uczniowie szkoły SP1 wywalczyli I miejsce na podium w kategorii dziewcząt oraz I miejsce w kategorii chłopców i te zespoły będą reprezentować gminę na zawodach powiatowych, które odbędą się w piątek 19 maja na stadionie w Mogilnie.
Dziewczęta w składzie: Wiktoria Nowacka, Magdalena Pieszczyk, Oliwia Adamek, Zuzanna Ramza, Laura Malińska, Anna Bernaciak, Marta Węcka.
Chłopcy: Jakub Czaplicki, Szymon Szyszkowski, Dominik Kwiatkowski, Dorian Kaźmierczak, Tymoteusz Pawłowski, Franek Popielewski
Opiekunowie: Hanna Kowalska i Maciej Laskowski.
Zawodnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na zawodach powiatowych.