4 października 2022 roku w Mogilnie odbyły się Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe.

Naszą szkołę reprezentowali:

P. Rogala, O. Langner, F. Kośmicki, M. Wanecki, A. Malcher, K. Kotarski, którzy w grupie Igrzysk Dzieci zajęli II miejsce.

Dziewczęta w składzie: N. Michalska, Z. Nowak, M. Kotarska, M. Borowiak, G. Chojnacka, N. Pietrzak, G. Drzazgowska zajęły III miejsce.

W Igrzyskach Młodzieży, chłopców reprezentowali:
B. Furtak, I. Łukomski, J. Nestorek, J. Wietrzykowski, J. Wysocki, K. Yefvemow, M. Wasilewski zajmując III miejsce.

W zawodach wzięła również udział grupa dziewcząt w składzie: M. Kawczyńska, I. Kaźmierczak, K. Łukomska, J. Mizianty, A. Przewiedzikowska, M. Rogala.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy osiągniętych wyników i życzymy kolejnych sportowych sukcesów. 🏆🥇🥈🥉