Uczniowie klas trzecich, w ramach projekty „ Your dream job” wykonali przepiękne prace prezentujące, jaki zawód jest ich wymarzonym w przyszłości. Nasi uczniowie jak zawsze wykazali się pomysłowością i kreatywnością, wykonując prace rozmaitymi technikami. W galerii znajdują się prace  Adama Bochenka, Alicji Mierzejewskiej, Kacpra Kliszewskiego, Kamila Marciniaka, Kacpra Witka. Patryka Kopeć, Emanuela Woźnieckiego, Kamila Marciniaka, Karoliny Kierzkowskiej, Borysa Jaworskiego. Gabrysi Chojnackiej, Huberta Rydwelskiego, Igora Nowaka, Julii Wieczorkowskiej, Mikołaja Jańczka, Tomasza Popielskiego, Nataszy Pietrzak, Szymona Jakubowskiego, Kornelii Szykownej, Kornelii Porady, Jakuba Sikorskiego, Zosi Zarychty ( klasa 3 a i b)

Zapraszamy do oglądania.