Dnia 22 października 2019r. na placu przy ul. Padniewskiej odbyły się Powiatowe Zawody w Drużynowych Biegach Przełajowych. Wśród uczestników znalazły się dwie drużyny dziewcząt naszej szkoły z roczników 2007 – 2008 oraz 2009.  Po bardzo trudnej, zawziętej rywalizacji, okupionej nawet łzami pierwsza w roczniku 2007-2008 dobiegła Kinga Kaczmarek, a w 2009 Nina Trocholepszy. Obie drużyny zajęły III miejsce w swojej kategorii wiekowej.

Serdecznie gratulujemy i cieszymy się, że dziewczęta podjęły trud walki oraz życzymy dalszych sportowych sukcesów w bieżącym roku szkolnym.

Skład drużyny w roczniku 2009: Nina Trocholepszy, Anna Przewiedzikowska, Magdalena Kawczyńska, Daria Pińska, Julia Miziaty, Inez Kaźmierczak.

Skład drużyny w roczniku 2007-2008: Kinga Kaczmarek, Rozalia Radomska, Ewelina Rogala, Aniela Jania, Magda Nawrocka, Martyna Kozłowska.

Opiekunowie: Hanna Kowalska, Sława Długokęcka