Dzisiaj 21 maja kolejny dzień zmagań lekkoatletycznych na mogileńskim stadionie. Dziewczynki z rocznika 2009 brały udział w trójboju: 60m, skok w dal i rzut piłeczką palantową. Wszystkie zawodniczki pracowały na wynik grupy. Zajęły 3 miejsce. Najlepszy wynik w zespole uzyskała Inez Kaźmierczak. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sportowych sukcesów!

Skład zespołu:

Inez Kaźmierczak, Ania Przewiedzikowska, Amelia Marczewska, Nina Trocholewszy, Julia Mizianty, Daria Pińska

Do zawodów przygotowała pani H. Kowalska.

Naszą szkołę reprezentowali również chłopcy z klasy IV w składzie: Jakub Wysocki, Maciej Graczyk, Borys Furtak, Jakub Nestorek, Igor Łukomski, Jakub Wietrzykowski. W klasyfikacji ogólnej reprezentacja chłopców wywalczyła IV miejsce. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w przyszłym roku szkolnym.

Opiekun zespołu M.Laskowski.