Dzisiaj, 21 lutego w ZS w Mogilnie rozegrano Powiatowe Zawody w Mini Piłkę Siatkową. Wielką niespodziankę zrobiły podopieczne Sławy Długokeckiej wygrywając z SP3, zajmując 2 miejsce w turnieju, ustępując jedynie szkole podstawowej w Padniewie, która zajęła 1 miejsce. Szkołę SP1 reprezentowały młodsze dziewczęta z 4 i 5 klasy (w SP1 nie ma klasy 6). Był to pierwszy turniej tych młodziutkich zawodniczek zakończony wielkim sukcesem.

Skład zespołu: Amelia Ostrowska, Zuzanna Malczewska, Inga Szymkowiak, Kinga Kaczmarek, Antonia Szymańska, Oliwia Myszakowska, Weronika Dobrodziej,  Aniela Jania, Wiktoria Malendowicz.

Gratulacje również dla chłopców z SP1 którzy w składzie: Adrian Michalczyk, Olek Radojewski, Patryk Zieliński, Jan Grządzielski, Patryk Michalak, Wiktor Sielecki, Mikołaj Kamyszek i Natan Nowak zostali mistrzami powiatu!!!

Brawo i do zobaczenia za rok!