Jak zwykle pierwszą imprezą nowego otwarcia Pucharu Województwa w MnO była „Zima z kompasem” w Chełmży. Mimo wczesnej godziny wyjazdu grupa reprezentująca naszą szkołę była bardzo liczna. O 6:50 przed szkołą stawiły się 34 osoby. Startowaliśmy w dwóch kategoriach TP dla początkujących i   TT dla średnio zaawansowanych. Konkurencja była duża ponieważ w marszu udział wzięło w sumie 200 osób startujących w 84 drużynach. Byli to reprezentanci klubów na orientację z Grudziądza, Torunia, Bydgoszczy, Chełmży, Osia, Dębowej Łąki, Dubielna. Dlatego bardzo cieszymy się, że drużyna gimnazjalistów w składzie Olga Kaptur, Wacław Sumisławski i Wojciech Niepsuj zajęła 4 miejsce, a tuż za nimi dziewczyny Weronika Lorek i Oliwia Bernaciak. Trasy przebiegały w terenie leśnym w okolicach Chełmży, z powodu oblodzenia i dużej ilości śniegu w lesie , nie były łatwe. W kategorii młodszej najlepszy wynik z naszej grupy uzyskali Igor Jakubowski, Jakub Patora I Jan Solarczyk uzyskując ósmy wynik na 25 drużyn. Chociaż buty były przemoczone, to po gorącej grochówce humory dopisywały. Czas oczekiwania na wyniki wypełniły wspólne gry , a w drodze powrotnej powstało kilka wierszyków. Turystyczną grupą opiekowały się panie Danuta Krajewska z Biblioteki Publicznej i  Maria Błotnicka, która wyjazd zorganizowała.

Uczestnicy wyjazdu:

1. Bilicki Maciej