2 października w Kuśnierzu odbyły się Powiatowe Zawody w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Tegoroczny bieg był ostatnim, w którym brali udział uczniowie gimnazjum. Oprócz nich, uczestniczyli również uczniowie klas VII i VIII. Zarówno chłopcy jak i dziewczyny z naszej szkoły okazali się bezkonkurencyjni i zgarnęli I miejsce, kwalifikując się na etap wojewódzki. Zawodnicy byli przygotowywani przez panią Hannę Kowalską i pana Macieja Laskowskiego. Gratulujemy i życzymy powodzenia!

Skład sztafety damskiej:
Weronika Lorek, Natalia Wróbel, Zofia Roszak, Oliwia Bernaciak, Daria Kowynia, Zuzanna Lorczak, Aleksandra Śmigowska, Martyna Gryboś, Zuzanna Zaborowska, Julita Zamroczyńska, Julia Zaborowska, Weronika Zygmunt, Olga Kaptur

Skład sztafety męskiej:
Kamil Wiśniewski, Mateusz Ścisłowski, Alan Śniegowski, Miłosz Bałdyga, Gracjan Furtak, Paweł Pomacha, Filip Kopacz, Jędrzej Wolski, Oliwier Doringer, Maciej Kopiński, Jakub Ozimek