12 października z okazji Dnia Edukacji Narodowej uczniowie naszej szkoły zorganizowali uroczysty apel. Najpierw członkowie zespołu muzycznego zabrali wszystkich nauczycieli w muzyczną podróż. Zrobiło się bardzo sentymentalnie i miło. Były życzenia i witaminowe upominki od samorządu uczniowskiego. Głos zabrali zaproszeni goście: Burmistrz Miasta i Gminy pan Leszek Duszyński, przewodnicząca Rady Miejskiej pani Teresa Kujawa, przedstawicielka Rady Rodziców pani Anna Radojewska. Następnie dyr. Hieronim Rumianowski przekazał dyplomy i gratulacje nagrodzonym nauczycielom i pracownikom szkoły. W tym roku szkolnym nagrody dyrektora otrzymali: p. Maria Błotnicka, p. Lidia Czerwińska, p. Sława Długokęcka, p. Marzanna Iskra, p. Agnieszka Sielecka, p. Irena Stójka, oraz p. Renata Sudoł.