W roku szkolnym 2018/2019 uczniowie naszej szkoły, jak zwykle, wzięli udział w konkursach organizowanych przez Kuratorium w Bydgoszczy.

Z satysfakcją i radością informujemy, że dziewięcioro uczniów awansowało do etapu wojewódzkiego, w tym troje z dwóch przedmiotów. Z historii Alicja Wasilewska, Jędrzej Wolski Arkadiusz Niedziela, których przygotowuje Dyrektor Hieronim Rumianowski. Z matematyki Zuzanna Śniegocka i Julita Zamroczyńska pracujące pod kierunkiem pani Marzanny Iskra, a Zuzanna również z fizyki, której uczy ją pani Beata Nowak. Z języka polskiego, pod kierunkiem pani Agaty Skoniecznej sukces odniosła Julia Kwiatkowska. Z geografii Weronika Lorek i Jakub Łaganowski pracujący z panią Marią Błotnicką. Alicja Wasilewska przygotowuje się również z biologii z panią Małgorzatą Stranz, a Arek Niedziela uczeń pana Janusza Strzeleckiego(kl.1i2) z informatyki.

Z klasy ósmej do finału wojewódzkiego awansował Natan Głowacki pod kierunkiem pani Beaty Ozimek.