Szkoła Podstawowa nr 1 i Miejska Biblioteka Publiczna

zapraszają 10 listopada 2018r. na

XVI Marsz na Orientację ŚLADAMI HISTORII

Marsz „ŚLADAMI HISTORII” odbywa się w związku z upamiętnieniem nadania naszej szkole imienia ks. Piotra Wawrzyniaka , a w tym roku związany jest ze szczególną rocznicą 100-lecia Odzyskania Niepodległości przez Polskę

Zostanie przygotowana specjalna trasa TP (dla poczatkujących) i TT(dla średniozaawansowanych), którą należy pokonać z otrzymaną na starcie mapą. Zabawa polega na odnajdywaniu w terenie, zaznaczonych na mapie punktów i zapisywaniem ich na specjalnie do tego celu przeznaczonej karcie startowej. Trasę przygotuje Klub Imprez na Orientację SKARMAT z Torunia.

Oczywiście na zwycięzców czekają nagrody i pamiątkowe dyplomy.

Warunki uczestnictwa

• Zgłoszenie drużyn 2-3-4 osobowych. Zgłoszenia mogą się odbywać drogą elektroniczną na adres maria_blotnicka@gmail.com lub przed startem w dniu marszu.
  • START: 10 listopada (sobota) Miejska Biblioteka Publiczna 10:00 (zgłaszanie drużyn od 9:30)
  • META: Miejska Biblioteka Publiczna
  • Ogłoszenie wyników, wręczenie nagród i dyplomów oraz wspólna grochówka o godz. 13:30 w SP nr 1 im. ks. Piotra Wawrzyniaka .
  • Koniecznie zabierz: linijkę, długopis, „koszulkę” na mapę w razie niepogody.
  • Pamiętaj o właściwym ubiorze dostosowanym do pogody.