19 października młodzież naszej szkoły brała udział w Finale Wojewódzkich Zawodów Sztafetowych Biegów Przełajowych. Zawody odbyły się w Bydgoszczy w Leśnym Parku w Myślęcinku. W biegu uczestniczyła młodzież z roczników 2003-2005. Dziewczęta biegły na dystansie 10 x 800m, a chłopcy 10 x 1000m. W kategorii damskiej, jak i męskiej brało udział 21 drużyn. Chłopcy zajęli miejsce w drugiej dziesiątce, natomiast dziewczęta zdobyły IV miejsce, które jest rekordem w historii szkoły. Przed nimi na podium stanęły jedynie drużyny ze szkół o profilu sportowym. Dziewczyny wspólnie trenowały po kilka razy w tygodniu w lesie i dzięki tej ciężkiej pracy, osiągnęły tak ogromny sukces.

Uczniów przygotowywali: pani Hanna Kowalska oraz pan Maciej Laskowski.

Bardzo serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych!