W czwartek, 10 maja Szkołę Podstawową nr 1 odwiedziła grupa „Misie” z Przedszkola nr 1. Przedszkolaki, których wychowawczyniami są p.Katarzyna Drzazgowska i p.Renata Mruczek zwiedziły naszą szkołę, spotkały się z klasą Ia i Ib oraz ich wychowawczyniami p.Lidią Kleczewską i p.Renatą Marciniak, z p.Małgorzatą Konopczyńską, z którą mają zajęcia z j. angielskiego w przedszkolu. Dzieci przywitały się z p.dyrektorem Hieronimem Rumianowskim, który prowadził lekcje historii z klasą IV a. Później bawiły się w rozpoznawanie postaci z bajek oraz brały udział w zajęciach informatycznych prowadzonych przez p.Beatę Ozimek i p.Janusza Strzeleckiego. Opiekę nad przedszkolakami w czasie wycieczki sprawowały p.Katarzyna Drzazgowska i p.Dorota Waliszewska. W szkole grupę oprowadził p.Janusz Strzelecki. W opiece nad dziećmi pomagały uczennice klasy IIId (Wiktoria, Monika, Julia, Natalia i Ola) oraz IIIb (Julia, Paulina, Emila, Ola, Natalia i Edyta), zdjęcia wykonała Monika Piętka.

ZAPRASZAMY DO SZKOŁY PODSTAWOWEJ nr 1!