W dniu 27 marca odbył się w Bielicach drużynowy turniej matematyczny Bielickie zmagania z matematyką. Uczniowie ze szkół podstawowych i gimnazjum rywalizowali ze sobą w trzyosobowych drużynach rozwiązując zadania różnego typu. Były tam rebusy, labirynty, krzyżwka,wykreślanka, tangramy, sudoku, szyfry czy zagadki logiczne. Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny. Jedna ze szkoły podstawowej w składzie Michał Puzio, Kacper Sielecki, Konrad Zakęś oraz druga z gimnazjum którą tworzyły Zofia Andrzejewska, Amelia Gołach i Zuzanna Śniegowska. Sukcesem zakończył się występ drużyny z gimnazjum, która zdeklasowała przeciwników zdobywając pierwsze miejsce w kategorii gimnazjów. Serdecznie gratulujemy!