II miejsce w gminnym konkursie j. angielskiego klas IV

22 marca w SP 2 odbył się Gminny Zespołowy Konkurs Języka Angielskiego dla klas IV.  W zmaganiach brało udział 12 drużyn. Naszą szkołę reprezentowały dwa zespoły z kl. IV a: zespół pierwszy w składzie – Amelia Ostrowska, Antonia Szymańska i Borys Barczak; drugi zespół tworzyli – Julia Cierpisz, Zuzanna Malczewska oraz Wiktor Sielecki.
Konkurs przebiegał dwuetapowo. Najpierw uczniowie rozwiązywali test leksykalno – gramatyczny, zaś w drugim etapie odpowiadali na pytania dotyczące brytyjskiej rodziny królewskiej. Po emocjonujących zmaganiach jury wyłoniło trzy najlepsze zespoły. Nasza drużyna w składzie: Amelia Ostrowska, Antonia Szymańska, Borys Barczak zdobyła II miejsce. GRATULUJEMY!. Uczniów do konkursu przygotowywała pani Ilona Wilk.