Uczniowie naszej szkoły – stypendystami Projektu „Prymus Pomorza i Kujaw”

Amelia Gołach z klasy IIIe, Zuzanna Śniegowska z klasy IIb i Jędrzej Wolski z klasy IIb – wszyscy są uczniami klas gimnazjalnych – otrzymali w roku szkolnym 2017/18 stypendium w ramach marszałkowskiego Programu. Zuzanna i Jędrzej otrzymali je po raz drugi.

Wsparcie stypendialne jest adresowane do uczniów uzdolnionych w dziedzinie nauk przyrodniczych oraz informatyki, matematyki, języków obcych i przedsiębiorczości.

Wysokość stypendium to 3 tysiące złotych (wypłacane w transzach). Można je wykorzystać, między innymi na rozwój naukowych zainteresowań: od zakupu książek, udział w dodatkowych zajęciach, kursach językowych przez opłacenie dostępu do Internetu.

Uczniowie realizują indywidualne plany rozwoju edukacyjnego przygotowane dla nich we współpracy z opiekunami dydaktycznymi. Opiekunem dydaktycznym Amelii Gołach i Zuzanny Śniegowskiej jest p. Marzanna Iskra – nauczyciel matematyki, a opiekunem dydaktycznym Jędrzeja Wolskiego – p. Kinga Szefler – Łukomska – nauczyciel języka angielskiego.

GRATULUJEMY!