Szanowni Państwo!

Zwracam się z prośbą o wypełnienie i dostarczenie do szkoły (osobiście lub e-mailowo), do dnia 20 maja 2020r. oświadczenia o nieuczęszczaniu dziecka do szkoły.

Wcześniej była ankieta, obecnie ze względu na wymóg prawny określony przez MEN, wymagane jest oświadczenie.

Zwracam uwagę na występujące w oświadczeniu dwie daty: 7 czerwca i 26 czerwca.

Pierwsza data jest już określona przez MEN, druga prawdopodobnie zostanie zapisana przez MEN w najbliższych dniach. By nie wysyłać do Państwa kolejnych oświadczeń, już teraz pytamy Państwa o plany dotyczące dni po 8 czerwca 2020r.

Wzory oświadczeń będą udostępnione:  w formie wiadomości (dziennik elektroniczny Librus Synergia), na stronie szkoły (www.sp1-mogilno.pl),  lub do pobrania w sekretariacie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Mogilnie.

Z wyrazami szacunku

Dyr. H. Rumianowski

Adres e-mail:  sp1.mogilno@gmail.com

Oświadczenia można pobrać poniżej:

Oświadczenie rodziców – Przedszkole nr 4

Oświadczenie rodziców – SP 1